Bloğumuz

Okul Web Site Tasarımı

Okul, eğitim kurumları ve kreşler için tasarlanmış harika bir web tasarımıdır. Temiz ve hafif bir tasarıma sahip, kaliteli bir eğitim sağlama yeteneğini artıran galeriler ve etkinlikler için özel düzenlenmiş,  tamamen duyarlı bir Web Sitesidir. 

 

Bu tasarımınızda aynı anda; blog ve web tasarımı entegreli olarak teslim edilecektir.

 

Sizin de Profesyonel Web Siteniz Olsun

İşinizi internete taşımak için profesyonel bir web sitesi yapmak istiyorsunuz, fakat gerek teknik donanım, gerekse zaman bulamıyorsanız tam yerine geldiniz…

İster şahıs olun, ister firma; artık günümüzde sanal ortamı kullanmak bir mecburiyet haline geldi. Gerek firma, gerekse kişisel bloğunuz; tüm bilgileri paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmetlerinizi gruplandırıp, kategorize ederek sergileyebileceğiniz etkili bir iletişim platformudur. Web sitesi, kurumsal bir firma oluşturabilmenin olmazsa olmazıdır. Prestijli bir firmanız olsun istiyorsanız, işinizi profesyonellere bırakın.

 

 

Hazır Site Değil, Profesyonel Site

Daha ucuza web sitesi yapan firmalar mutlaka vardır. Ancak bizim amacımız web sitesini sadece hazırlayıp, teslim etmek değil.Üstelik hazır tema’da kullanmıyoruz. Alt yapımız profesyonel web sitelerini kaldıracak kapasitede ve kesinlikle hazır site kullanmıyoruz. Hazır temalı site aldığınızda sadece standart alanları kullanırsınız, optimize edilecek alanlar kısıtlıdır. Olağanüstü hızlı ve optimize edilebilen profesyonel web sitelerimizi tercih eden yüzlerce müşterilerimiz arasında siz de yerinizi alın.
 
Satın Almak İçin TIKLAYINIZ
 

Her Yıl Ödeyeceğiniz Tutar Ne Kadar?

Her yıl ödeyeceğiniz tutar biz de net; Barındırma Yeri 65 USD + Alan Adı 14 USD… 79 USD‘den başka hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. (SSL (HTTPS) Ücreti 65 USD’dir).

 

Ücretsiz Hizmetlerimiz

 

TAM HİZMET

  1. SSL Sertifikası yerleştirme
  2. 1 yıl boyunca tüm data ve doküman girişleri tarafımızdan yapılacak.
  3. Web sitesinde yaşanacak problemler canlı olarak takip edilerek giderilecek.
  4. Yedeklemeler periyotlarda tarafımızdan yapılacak.
  5. Yıl içerisinde en az 3 defa e-mailing alınarak, müşteri portfolyosu oluşturulacaktır (Müşteri portfolyosu en fazla 10.000 kişi ile sınırlıdır).

 

Zorunlu Genel Verilerin Korunması Yönetmeliği

Tüm Web sitelerimiz GSYİH (Genel Verilerin Korunması Yönetmeliği) AB ve Türkiye normlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Dolayısıyla herhangi bir ceza almanız mümkün değil, gönül rahatlığıyla sitelerimizi tercih edebilirsiniz.

 

Satın Aldıktan Sonra Yapmanız Gerekenler;

  • Talep ettiğiniz hizmete dair görsellerin yüksek çözünürlükte hazır olması ürünlerinizin sergilenmesi açısından önem taşımaktadır.
  • Firmanıza/Şahsınıza ait bilgilerin (vizyon-misyon, hakkımızda, iletişim bilgileri, projeler, portföy vb. )mail adresimize gönderilmesi gerekmektedir.
  • Web hizmeti satın alındı ise, alan adı bilgisinin verilmesi gerekmektedir.
  • Satış kataloğu talep edildi ise, ürün ve fiyatlar ekteki excel ortamında hazırlanıp, gönderilmelidir.

Yukarıdaki hizmetler tam olarak tarafımıza teslim edildikten sonra en kısa süre içerisinde ürününüz hazırlanacak ve demo olarak onayınıza sunulacaktır. Tarafınızdan onaylanmasının ardından gerçek ortama aktarılacaktır.

 


OKULUM WEB TASARIMI

Okul, eğitim kurumları ve kreşler için tasarlanmış harika bir web tasarımıdır. Temiz ve hafif bir tasarıma sahip, kaliteli bir eğitim sağlama yeteneğini artıran galeriler ve etkinlikler için özel düzenlenmiş,  tamamen duyarlı bir Web Sitesidir. 

 

Özelliklerden bazıları;

 

 

 
 
Satın Almak İçin TIKLAYINIZ
 

 

Cevap Yazın

WhatsApp Destek